Son Güncelleme: 43 dk önce
Gündüz Eczanesi logo

Gündüz Eczanesi


0
(0)

Dargeçit ilçesi (Mardin) Gündüz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Gündüz Eczanesi Mardin ili Dargeçit İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gündüz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gündüz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gündüz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gündüz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gündüz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

22 Nisan 2024 Pazartesi Mardin Dargeçit Nöbetçi Gündüz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gündüz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gündüz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gündüz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gündüz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gündüz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gündüz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gündüz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gündüz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Mardin İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Mardin ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Demhat Eczanesi

Mazıdağı ilçesi (Mardin) Demhat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Turan Eczanesi

Dargeçit ilçesi (Mardin) Turan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yaman Eczanesi

Artuklu ilçesi (Mardin) Yaman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeşilli Eczanesi

Yeşilli ilçesi (Mardin) Yeşilli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.